Inloggen bij de Semslanden

U wordt doorgestuurd naar IntoGolf om in te loggen.

Greenkeepers revenge op 1 augustus

Vorig jaar hebben de greenkeepers – voor het eerst op de Semslanden – een wel heel bijzondere wedstrijd georganiseerd: de wraak van de greenkeepers. Hoewel natuurlijk  van echte wraak geen sprake is .
In die wedstrijd leefden de greenkeepers zich uit met als opdracht het de golfers op de greens zo lastig mogelijk te maken. Golfertje pesten, maar met een knipoog. Alles was geoorloofd: extra blokkades, hindernissen, opdrachten, noem maar op.

Het bleek een groot succes.  Daarom dit jaar opnieuw, en wel op vrijdag 1 augustus. Arie en zijn team zijn al maanden aan het denken en bedenken en intussen zijn de plannen zo goed als definitief. Op de foto’s vast een voorproefje wat de deelnemers staat te wachten.

Het maximale aantal deelnemers is beperkt, dus schrijf je gauw in. Dit wil en mag je niet missen!