Maandoverzicht

  • woensdag 01 mei
    • 08:45 - 10:45 - Boerveen - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
    • 11:00 - 13:00 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
    • 12:00 - 14:00 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 12:00-13:00 uur
  • donderdag 02 mei
    • 12:00 - 12:20 - Boerveen - groep 7 pers
    • 12:30 - 14:00 - Boerveen - MixedInschrijven van 12:15-13:30 uur
    • 14:20 - 14:40 - Hondsrug - groep 7 pers
    • 16:30 - 18:20 - Boerveen - Buffer voor Next Generation Zomercompetitie 2 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 18:30 - 20:45 - Boerveen - Next Generation Zomercompetitie 2
  • vrijdag 03 mei
    • 10:00 - 12:00 - Hondsrug - Competitie Heren 1 - 27 holes
    • 10:00 - 12:00 - Boerveen - Competitie Heren 2 - 27 holes
    • 13:00 - 16:30 - Hondsrug - Competitie Heren 1/heren 2
    • 13:00 - 16:20 - Boerveen - Competitie Heren 2/heren 1
    • 16:00 - 18:00 - Drieveld - Vrijdagmiddag Inloop
    • 16:30 - 17:30 - Boerveen - Vrijdagmiddag Inloop inschr.15.45-16.30 uur
    • 17:30 - 19:30 - Drieveld - Vrijdagmiddag Inloop
  • zondag 05 mei
    • 10:10 - 11:50 - Boerveen - Auto Doorten Maandbeker 1 Strokeplay
    • 12:00 - 12:50 - Boerveen - Auto Doorten Maandbeker 1 Stableford
    • 12:30 - 14:10 - Hondsrug - Auto Doorten Maandbeker 1 Strokeplay
    • 14:20 - 15:10 - Hondsrug - Auto Doorten Maandbeker 1 Stableford
  • maandag 06 mei
    • 09:00 - 10:50 - Hondsrug - Buffer voor Old Grand dad Stableford - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 11:00 - 11:08 - Hondsrug - Old Grand dad Stableford
    • 11:15 - 13:23 - Boerveen - Old Grand dad Stableford
    • 13:30 - 15:23 - Hondsrug - Old Grand dad Stableford
  • dinsdag 07 mei
    • 09:30 - 11:00 - Hondsrug - Dames - inschrijven van 9:15-9:45 uur
    • 11:50 - 13:20 - Boerveen - Dames - inschrijven van 9:15-9:45 uur
    • 15:40 - 15:50 - Hondsrug - Piet Siebbeles Heren Bokaal-4 18H Stableford
    • 17:00 - 18:20 - Hondsrug - Piet Siebbeles Heren Bokaal-4 9 H Stableford
    • 18:00 - 18:10 - Boerveen - Piet Siebbeles Heren Bokaal-4 18H Stableford
  • woensdag 08 mei
    • 08:45 - 10:45 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
    • 12:00 - 14:00 - Hondsrug - Woensdag Inloop - Inschrijven12:00-13:00 uur
    • 14:30 - 17:00 - Boerveen - Rensa Groothandel
  • donderdag 09 mei
    • 12:30 - 14:00 - Hondsrug - Mixed Inschr.van 12.15-13:30 uur
  • vrijdag 10 mei
    • 09:00 - 10:50 - Hondsrug - Buffer voor Froonacker - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 11:00 - 11:08 - Hondsrug - Froonacker
    • 12:15 - 13:23 - Boerveen - Froonacker
    • 14:30 - 15:23 - Hondsrug - Froonacker
    • 16:00 - 17:00 - Hondsrug - Vrijdagmiddaginloop inschr.v.15.45-16.30 uur
  • zaterdag 11 mei
    • 10:30 - 12:30 - Hondsrug - Fusion match
    • 12:30 - 14:10 - Drieveld - Fusion Match Drieveld
  • zondag 12 mei
    • 08:40 - 11:10 - Hondsrug - Competitie Heren 1 - 36 holes
    • 11:00 - 13:30 - Boerveen - Competitie Heren 1 - 36 holes
    • 12:00 - 12:30 - Hondsrug - Groep 14 personen
    • 13:00 - 15:30 - Hondsrug - Competitie Heren 1
    • 14:20 - 14:50 - Boerveen - Groep 14 personen
    • 15:20 - 17:50 - Boerveen - Competitie Heren 1
  • dinsdag 14 mei
    • 09:30 - 11:00 - Boerveen - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
    • 11:50 - 13:20 - Hondsrug - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
    • 16:40 - 18:20 - Boerveen - Piet Siebbeles Herenmiddag
  • woensdag 15 mei
    • 08:45 - 10:45 - Boerveen - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
    • 12:00 - 14:00 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 12:00-13:00 uur
  • donderdag 16 mei
    • 12:30 - 14:00 - Boerveen - Mixed inschr.12.15-13.30 uur
    • 17:00 - 18:50 - Boerveen - Buffer voor Next Generation Zomercompetitie 3 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 19:00 - 21:08 - Boerveen - Next Generation Zomercompetitie 3
  • vrijdag 17 mei
    • 11:30 - 11:40 - Boerveen - damesgroep - harma de wit
    • 13:50 - 14:00 - Hondsrug - damesgroep - harma de wit
    • 16:00 - 17:00 - Boerveen - vrijdagmiddag inloop - inschrijven van 15.45-16:30 uur
  • zaterdag 18 mei
    • 10:20 - 12:20 - Boerveen - Jan Koster Pro Challenge FBBB Strokeplay
    • 12:40 - 14:40 - Hondsrug - Jan Koster Pro Challenge FBBB Strokeplay
  • zondag 19 mei
    • 09:00 - 10:30 - Boerveen - Groep 30 personen
    • 11:20 - 12:50 - Hondsrug - Groep 30 personen
  • dinsdag 21 mei
    • 09:30 - 11:00 - Hondsrug - DIDA-Cup 2 - inschrijven van 9:15-9:45 uur
    • 11:50 - 13:20 - Boerveen - DIDA-Cup 2 - inschrijven van 9:15-9:45 uur
    • 16:40 - 17:50 - Hondsrug - Piet Siebbeles Herenmiddag
  • woensdag 22 mei
    • 09:20 - 11:00 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:15-10:00 uur
    • 12:00 - 14:00 - Hondsrug - Woensdag Inloop - Inschrijven12:00-13:00 uur
  • donderdag 23 mei
    • 12:30 - 14:00 - Hondsrug - Mixed inloop 4
  • vrijdag 24 mei
    • 16:00 - 17:00 - Hondsrug - vrijdagmiddaginloop - inschrijven van 15.45-16:30 uur
  • zaterdag 25 mei
    • 10:30 - 10:50 - Hondsrug - Buffer voor Shotgun
    • 10:50 - 10:50 - Boerveen - Buffer voor shotgun
    • 11:00 - 11:20 - Hondsrug - Duogolf Shotgun - 9 holes shotgun
    • 11:00 - 13:30 - Boerveen - Duogolf - hole 1 shotgunstart
    • 13:00 - 16:00 - Hondsrug - Duogolf
  • zondag 26 mei
    • 11:00 - 12:50 - Drieveld - Buffer voor Drieveld Zomer Bokaal 1 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 13:00 - 15:50 - Drieveld - Drieveld Zomer Bokaal 1
  • dinsdag 28 mei
    • 09:30 - 11:00 - Boerveen - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
    • 11:50 - 13:20 - Hondsrug - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
    • 15:40 - 15:50 - Boerveen - Piet Siebbeles Heren Bokaal-5 18H strokeplay
    • 17:00 - 18:20 - Boerveen - Piet Siebbeles Heren Bokaal-5 9 H strokeplay
    • 18:00 - 18:10 - Hondsrug - Piet Siebbeles Heren Bokaal-5 18H strokeplay
  • woensdag 29 mei
    • 09:20 - 11:00 - Boerveen - Greyhounds - Inschrijven 9:15-10:00 uur
    • 12:00 - 13:50 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 12:00-13:00 uur
  • donderdag 30 mei
    • 11:00 - 12:30 - Boerveen - Parenmatch Chapman Foursome Strokeplay
    • 12:00 - 13:30 - Boerveen - Mixed - inschrijven 11:45-13:00 uur
    • 13:20 - 14:50 - Hondsrug - Parenmatch Chapman Foursome Strokeplay
    • 17:00 - 18:50 - Boerveen - Buffer voor Next Generation Zomercompetitie 4 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 19:00 - 21:15 - Boerveen - Next Generation Zomercompetitie 4
  • vrijdag 31 mei
    • 15:40 - 17:00 - Boerveen - Marijke Brouwer Bokaal 2 Strokeplay
    • 17:30 - 18:00 - Drieveld - Soltmen
    • 19:00 - 19:30 - Drieveld - Soltmen

Terug naar weekoverzicht