Inloggen bij de Semslanden

U kunt inloggen met de gegevens die u voor E-golf4u gebruikt.

Semslanden Wijn Open Voorjaarseditie 2025

Zondag 11 mei, vogels fluiten luid en blij met daarbij de voorjaarszonnestralen en de geur van lekkernij.
Een unieke ervaring: de Semslanden Wijn Open voorjaarseditie. Geniet van de perfecte combinatie golfen, wijn proeven en fijne delicatessen. Culinaire versnaperingen die zorgvuldig zijn samengesteld om de smaak van de wijnen te versterken. Wandel en golf je een weg door de schitterende natuur van golfbaan de Semslanden. Proef verrukkelijke verfrissende wijnen en laat je verrassen door bijpassende voorjaarshapjes. Het zijn elementen voor een sfeervolle en bourgondische middag, waarbij jij je zowel sportief, gezellig als culinair kunt vermaken.
Na afloop is er live muziek van Duo El Jackson op het terras (als het weer het toelaat) en de mogelijkheid om een dansje te wagen. Daarnaast bieden wij een optie om mee te eten van een heerlijk voorjaarsbuffet.
In het kort van start tot eind:
– Welkomstdrankje en hapje met een uitleg over de verschillende wijnen en hapjes die je deze dag gaat proeven en wat je deze dag kunt verwachten;
– Op drie verschillende plekken in de baan een proeverij van wijn en een hapje;
– Laatste proeverij is op het terras.
Kosten:
Leden betalen € 29,50
Niet-leden betalen € 62,-
Buffet € 21,50

Aanmelden:
Leden kunnen zich inschrijven via de wedstrijdkalender, in eGolf of op de website.  Gasten kunnen zich aanmelden via secretariaat@semslanden.nl.