Inloggen bij de Semslanden

U kunt inloggen met de gegevens die u voor E-golf4u gebruikt.

Open dagen

Zaterdag 23 en zondag 24 april werden de Nationale Open Golfdagen gehouden op bijna alle golfbanen in Nederland en dus ook op de Semslanden. Ondanks het miserablele weer, bezochten ruim 70 gasten onze club, die door een grote groep gastheren en -vrouwen met koffie en een gebakje met Semslanden logo werden ontvangen. Na de koffie en een korte introductie werden de gasten begeleid naar de drivingrange en de oefenfaciliteit, alwaar met veel enthousiasme werd geoefend op slaan, chippen en putten. Voor de wat meer gevorderden was er de mogelijkheid een aantal holes op de par-3 baan te lopen. Bij terugkomst in het clubhuis en onder het genot van een drankje, lag er een informatiemap klaar met daarin algemene informatie over onze club, alle mogelijke lidmaatschappen, opleidingen naar baanpermissie en kon men vragen stellen. Jurry Swart, Gerrald Komduur en het team van enthousiaste vrijwilligers kunnen terugzien op een geslaagd weekend. OD1 OD3