-
vrijdag 01 oktober
- 14:00 - 14:56 - Boerveen - Buffer voor Business Cup 6 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 15:00 - 16:46 - Boerveen - Business Cup 6
- 16:08 - 16:40 - Hondsrug - Marijke Brouwer Bokaal 9
-
zaterdag 02 oktober
- 10:56 - 13:12 - Hondsrug - DGM FBBB Matchplay
- 10:56 - 13:12 - Boerveen - DGM FBBB Matchplay
- 12:00 - 12:32 - Drieveld - Drieveld DGM FBBB
- 12:56 - 15:12 - Hondsrug - DGM FBBB Matchplay
- 12:56 - 15:12 - Boerveen - DGM FBBB Matchplay
- 12:56 - 13:36 - Drieveld - Drieveld DGM FBBB
-
zondag 03 oktober
- 10:56 - 14:00 - Hondsrug - DGM Martchplay
- 10:56 - 14:00 - Boerveen - DGM Martchplay
- 12:00 - 12:16 - Drieveld - Drieveld DGM Matchplay
- 12:56 - 16:00 - Hondsrug - DGM Martchplay
- 12:56 - 16:00 - Boerveen - DGM Martchplay
- 12:56 - 13:20 - Drieveld - Drieveld DGM Matchplay
-
maandag 04 oktober
- 12:24 - 12:56 - Boerveen - Vallend Blaadje
- 14:24 - 14:56 - Hondsrug - Vallend Blaadje
-
dinsdag 05 oktober
- 08:56 - 10:08 - Boerveen - DIDA-dames 18 holes matchplay
- 10:56 - 12:08 - Hondsrug - DIDA-dames 18 holes matchplay
- 12:56 - 14:00 - Boerveen - Herenmiddag
-
woensdag 06 oktober
- 08:48 - 10:08 - Hondsrug - Competitie Mixed 1 woensdag
- 08:56 - 09:36 - Boerveen - Greyhounds Q7 9 holes
- 10:48 - 12:08 - Boerveen - Competitie Mixed 1 woensdag
- 12:56 - 14:56 - Hondsrug - Woensdagmiddag inloop Q7
-
donderdag 07 oktober
- 12:56 - 13:52 - Boerveen - Mixed Bokaal 9
-
vrijdag 08 oktober
- 13:52 - 14:56 - Hondsrug - Masem
- 16:00 - 16:48 - Boerveen - Vrijdagmiddag inloop
-
zaterdag 09 oktober
- 09:52 - 09:52 - Boerveen - Maandbeker
- 10:08 - 11:20 - Boerveen - Maandbeker 7 Strokeplay
- 11:28 - 12:48 - Boerveen - Maandbeker 7 Max 9, 10 en 11
- 11:52 - 11:52 - Hondsrug - Maandbeker
- 12:08 - 13:20 - Hondsrug - Maandbeker 7 Strokeplay
- 12:56 - 13:52 - Drieveld - Drieveld inloop
- 13:28 - 14:48 - Hondsrug - Maandbeker 7 Max 9, 10 en 11
-
zondag 10 oktober
- 10:40 - 11:44 - Boerveen - Najaarscompetitie
- 12:00 - 12:08 - Boerveen - Jeugd Categorie A en B 3 Finale
- 12:16 - 12:56 - Boerveen - Jeugd categorie C en D 3 Finale
- 12:40 - 13:44 - Hondsrug - Najaarscompetitie
- 14:00 - 14:08 - Hondsrug - Jeugd Categorie A en B 3 Finale
-
maandag 11 oktober
- 10:32 - 11:52 - Hondsrug - OSV NAM
- 10:48 - 12:24 - Boerveen - OSV NAM
- 12:32 - 13:52 - Boerveen - OSV NAM
- 12:48 - 14:24 - Hondsrug - OSV NAM
-
dinsdag 12 oktober
- 08:56 - 09:44 - Hondsrug - Dames 18 holes
- 10:56 - 11:44 - Boerveen - Dames 18 holes
- 12:56 - 14:00 - Hondsrug - Herenmiddag Q18
-
woensdag 13 oktober
- 08:56 - 10:24 - Hondsrug - Greyhounds
- 12:00 - 12:48 - Drieveld - GMB
- 12:56 - 14:56 - Boerveen - Woensdagmiddag inloop
-
donderdag 14 oktober
- 12:56 - 14:32 - Hondsrug - Mixed
-
vrijdag 15 oktober
- 11:04 - 12:48 - Boerveen - Buffer voor Businessclub met Parc Sandur - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 13:00 - 13:00 - Boerveen - Businessclub met Parc Sandur
- 13:42 - 15:00 - Hondsrug - Businessclub met Parc Sandur
- 15:42 - 16:46 - Boerveen - Businessclub met Parc Sandur
- 16:00 - 16:48 - Hondsrug - Vrijdagmiddag inloop
-
zaterdag 16 oktober
- 12:56 - 13:52 - Drieveld - Drieveld inloop
-
zondag 17 oktober
- 11:20 - 12:24 - Hondsrug - Najaarscompetitie Zondag Mixed
- 13:20 - 14:24 - Boerveen - Najaarscompetitie Zondag Mixed
- 13:28 - 13:52 - Hondsrug - Next Generation Wintercompetitie 21/22
-
dinsdag 19 oktober
- 08:56 - 09:36 - Boerveen - DiDa Cup 7 18 holes
- 10:56 - 11:36 - Hondsrug - DiDa Cup 7 18 holes
- 12:56 - 13:44 - Boerveen - Herenmiddag Q19
-
woensdag 20 oktober
- 08:56 - 10:24 - Boerveen - Greyhounds
- 12:00 - 12:48 - Drieveld - GMB
- 12:56 - 14:56 - Hondsrug - Woensdagmiddag inloop
-
donderdag 21 oktober
- 08:16 - 18:32 - Hondsrug - GESLOTEN
- 08:16 - 18:32 - Boerveen - GESLOTEN
- 08:16 - 18:32 - Drieveld - GESLOTEN
- 12:56 - 14:32 - Boerveen - Mixed
-
vrijdag 22 oktober
- 08:16 - 18:32 - Hondsrug - GESLOTEN
- 08:16 - 18:32 - Boerveen - GESLOTEN
- 08:16 - 18:32 - Drieveld - GESLOTEN
- 15:20 - 16:24 - Hondsrug - Marijke Brouwer Bokaal 10
-
zondag 24 oktober
- 09:04 - 11:04 - Boerveen - Competitie jeugd 2
- 11:04 - 13:04 - Hondsrug - Competitie jeugd 2
-
dinsdag 26 oktober
- 08:56 - 09:44 - Hondsrug - Dames 18 holes
- 10:56 - 11:44 - Boerveen - Dames 18 holes
- 12:56 - 14:00 - Hondsrug - Herenmiddag
-
woensdag 27 oktober
- 08:56 - 10:24 - Hondsrug - Greyhounds
- 12:00 - 12:48 - Drieveld - GMB
- 12:56 - 14:24 - Boerveen - Woensdagmiddag inloop
-
donderdag 28 oktober
- 11:28 - 13:20 - Hondsrug - Buffer voor Mixed 3 BBB - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 13:28 - 15:22 - Hondsrug - Mixed 3 BBB
-
vrijdag 29 oktober
- 14:56 - 15:52 - Hondsrug - Marijke Brouwer Bokaal 10
-
zaterdag 30 oktober
- 09:00 - 10:56 - Hondsrug - Buffer voor Commissiematch - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 11:00 - 11:08 - Hondsrug - Commissiematch
- 11:14 - 13:08 - Boerveen - Commissiematch
- 12:56 - 13:52 - Drieveld - Drieveld inloop
- 13:14 - 14:54 - Hondsrug - Commissiematch
-
zondag 31 oktober
- 09:52 - 10:48 - Hondsrug - Competitie Jeugd 1
- 11:52 - 12:48 - Boerveen - Competitie Jeugd 1
- 13:28 - 13:52 - Hondsrug - Next Generation Wintercompetitie 21/22