-
maandag 01 april
- 12:30 - 14:00 - Boerveen - Mixed inloop 1
-
dinsdag 02 april
- 09:20 - 11:10 - Boerveen - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
- 11:20 - 11:20 - Boerveen - groep 10 personen
- 11:40 - 13:30 - Hondsrug - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
- 13:40 - 13:40 - Hondsrug - groep 10 personen
- 15:00 - 15:45 - Boerveen - Herenavond Piet Siebeles 18 holes
- 16:30 - 18:00 - Boerveen - Herenavond Piet Siebeles 9 holes
- 17:20 - 18:00 - Hondsrug - Herenavond Piet Siebeles 18 holes
-
woensdag 03 april
- 09:00 - 10:00 - Boerveen - Greyhounds 18 holes
- 10:10 - 10:30 - Boerveen - Greyhounds 9 holes
- 11:20 - 12:20 - Hondsrug - Greyhounds 18 holes
- 12:00 - 14:00 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 12:00-13:00 uur
-
donderdag 04 april
- 12:30 - 14:00 - Boerveen - Mixed inloop 1
-
vrijdag 05 april
- 16:00 - 17:00 - Boerveen - vrijdagmiddag inloop - inschrijven van 15:30-16.00 uur
-
zondag 07 april
- 10:00 - 11:50 - Hondsrug - Competitie Heren 3
- 10:00 - 12:00 - Boerveen - Competitie Heren 4
- 13:00 - 16:30 - Hondsrug - Competitie heren3/heren 4
- 13:00 - 16:30 - Boerveen - Competitie Heren 4/Heren 3
-
dinsdag 09 april
- 09:00 - 10:00 - Hondsrug - Dames - inschrijven van 8:45-9:15 uur
- 10:00 - 11:30 - Hondsrug - Competitie Dames 1
- 11:20 - 12:20 - Boerveen - Dames - inschrijven van 8:45-9:15 uur
- 13:00 - 15:20 - Hondsrug - Competitie Dames 1
- 15:20 - 17:40 - Boerveen - Competitie Dames 1
- 15:30 - 16:20 - Hondsrug - Piet Siebeles 18 Holes
- 16:30 - 17:40 - Hondsrug - Piet Siebbeles Heren Bokaal-2 9 H Stableford
- 17:50 - 18:40 - Boerveen - Piet Siebeles 18 Holes
-
woensdag 10 april
- 08:45 - 10:45 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
- 11:30 - 11:30 - Hondsrug - Voorspelen
- 12:15 - 14:00 - Hondsrug - Woensdag Inloop - Inschrijven12:00-13:00 uur
- 13:50 - 13:50 - Boerveen - Voorspelen
-
donderdag 11 april
- 10:00 - 12:00 - Hondsrug - Competitie Dames 1
- 12:30 - 14:00 - Hondsrug - Mixed Inschr.van 12.15-13:30 uur
- 13:00 - 15:30 - Boerveen - Competitie Dames 1
- 15:20 - 17:50 - Hondsrug - Competitie Dames 1
-
vrijdag 12 april
- 10:00 - 12:00 - Hondsrug - Competitie Heren 3 - 27 holes
- 13:00 - 15:30 - Hondsrug - Competitie Heren 3
- 13:30 - 17:00 - Drieveld - Optie technische unie
- 15:00 - 18:30 - Drieveld - Optie technische unie
- 15:20 - 17:50 - Boerveen - Competitie Heren 3
- 16:00 - 17:00 - Hondsrug - Vrijdagmiddaginloop inschr.v.15.45-16.30 uur
-
zondag 14 april
- 10:00 - 12:00 - Hondsrug - Competitie Heren 2 - 27 holes
- 10:00 - 12:00 - Boerveen - Competitie Dames 1 - 27 holes
- 13:00 - 16:30 - Hondsrug - Competitie Heren/Dames
- 13:00 - 16:30 - Boerveen - Competitie Dames/heren
-
dinsdag 16 april
- 09:30 - 11:00 - Boerveen - DIDA-Cup 1 - inschrijven van 9.15-9.45 uur
- 11:00 - 11:40 - Boerveen - Wichies
- 11:50 - 13:20 - Hondsrug - DIDA-Cup 1 - inschrijven van 9.15-9.45 uur
- 13:20 - 14:00 - Hondsrug - Wichies
- 15:15 - 17:45 - Boerveen - Piet Siebeles Herenavond Bokaal2
-
woensdag 17 april
- 08:45 - 10:45 - Boerveen - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
- 12:00 - 14:00 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 12:00-13:00 uur
-
donderdag 18 april
- 12:30 - 14:00 - Boerveen - mix inloop
- 16:30 - 18:20 - Boerveen - Buffer voor Next Generation Zomercompetitie 1 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 18:30 - 20:38 - Boerveen - Next Generation Zomercompetitie 1
-
vrijdag 19 april
- 11:10 - 13:10 - Boerveen - Competitie Heren - 18 holes
- 13:30 - 15:30 - Hondsrug - Competitie Heren - 18 holes
- 16:00 - 17:00 - Boerveen - vrijdagmiddag inloop - inschrijven van 15:45 uur tot 16.30 uur
-
zaterdag 20 april
- 12:00 - 17:00 - Drieveld - NGF Open Dag - 1,2 en 3 gesloten
-
maandag 22 april
- 11:00 - 12:50 - Hondsrug - Buffer voor Semslander Scramble Strokelay - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 11:00 - 12:50 - Boerveen - Buffer voor Semslander Scramble Strokelay - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
- 13:00 - 17:23 - Hondsrug - Semslander Scramble Strokelay
- 13:00 - 17:23 - Boerveen - Semslander Scramble Strokelay
-
dinsdag 23 april
- 09:30 - 11:00 - Hondsrug - Damesochtend - inschrijven van 9:15-9:45 uur
- 11:50 - 13:20 - Boerveen - Damesochtend - inschrijven van 9:15-9:45 uur
- 16:45 - 17:45 - Hondsrug - Piet Siebeles Herenmiddag - 3 BBB (strokeplay)
-
woensdag 24 april
- 08:45 - 10:45 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:00-9:30 uur
- 12:00 - 14:00 - Hondsrug - Woensdag Inloop - Inschrijven12:00-13:00 uur
-
donderdag 25 april
- 12:30 - 14:00 - Hondsrug - Mixed 2 inschr.v.12.15-13.30 uur
-
vrijdag 26 april
- 15:40 - 17:00 - Hondsrug - Marijke Brouwer Bokaal 1 Stableford
-
zaterdag 27 april
- 09:00 - 17:00 - Hondsrug - Competitie hoofdklasse
- 09:00 - 17:00 - Boerveen - Competitie Hoofdklasse
-
zondag 28 april
- 11:00 - 12:30 - Hondsrug - Koningsmatch Strokeplay
- 12:00 - 12:10 - Drieveld - Drieveld Koningsmatch Strokeplay
- 13:20 - 14:50 - Boerveen - Koningsmatch Strokeplay
- 13:30 - 13:40 - Drieveld - Drieveld Koningsmatch Strokeplay
-
maandag 29 april
- 11:00 - 11:30 - Hondsrug - groep 10 personen
- 13:20 - 13:50 - Boerveen - groep 10 personen
-
dinsdag 30 april
- 09:40 - 11:10 - Boerveen - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
- 12:00 - 13:30 - Hondsrug - Damesochtend - inschrijven van 9.15-9.45 uur
- 15:20 - 15:50 - Boerveen - Piet Siebbeles Heren Bokaal-3 18H stableford
- 16:30 - 17:50 - Boerveen - Piet Siebbeles Heren Bokaal-3 9 H stableford
- 17:40 - 18:10 - Hondsrug - Piet Siebbeles Heren Bokaal-3 18H stableford