Maandoverzicht

  • donderdag 02 januari
    • 11:45 - 14:00 - Hondsrug - Mixed Inschr.van 11.45-13.00 uur
  • vrijdag 03 januari
    • 12:10 - 13:50 - Hondsrug - Piet Siebbeles Herenmiddag
  • zondag 05 januari
    • 10:00 - 11:50 - Hondsrug - Buffer voor Next Generation Wintercompetitie: nr7 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 12:00 - 14:08 - Hondsrug - Next Generation Wintercompetitie: nr7
  • dinsdag 07 januari
    • 12:15 - 13:00 - Boerveen - Damesmiddag - inschrijven van 12.15-12.45 uur
  • woensdag 08 januari
    • 09:15 - 11:00 - Boerveen - Greyhounds - Inschrijven 9:30-10:00 uur
    • 11:45 - 13:30 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 11:30-12:30 uur
  • donderdag 09 januari
    • 11:45 - 14:00 - Boerveen - Mixed Inschr.van 11:45-13:00 uur
  • vrijdag 10 januari
    • 12:10 - 13:50 - Boerveen - Piet Siebbeles Herenmiddag - Inschrijven tot 13.30 uur
  • zondag 12 januari
    • 09:53 - 11:50 - Hondsrug - Buffer voor Stamppot Match 3 Strokeplay - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 11:53 - 12:45 - Hondsrug - Stamppot Match 3 Strokeplay
    • 14:08 - 15:00 - Boerveen - Stamppot Match 3 Strokeplay
  • dinsdag 14 januari
    • 11:15 - 13:10 - Hondsrug - Buffer voor DIDA-bridge/golf - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 13:15 - 13:23 - Hondsrug - DIDA-bridge/golf
    • 15:00 - 15:23 - Hondsrug - DIDA-bridge/golf
  • woensdag 15 januari
    • 09:15 - 11:00 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:30-10:00 uur
    • 11:45 - 13:30 - Hondsrug - Woensdagmiddaginloop - Inschrijven 11:30-12:30 uur
  • donderdag 16 januari
    • 11:45 - 14:00 - Hondsrug - Mixed Inschr.van 11.45-13:00 uur
  • vrijdag 17 januari
    • 12:10 - 13:50 - Hondsrug - Piet Siebbeles Herenmiddag
  • zondag 19 januari
    • 11:00 - 12:50 - Hondsrug - Buffer voor Next Generation Wintercompetitie: nr8 - Lus vrij tot kwartier voordat shotgun begint
    • 13:00 - 13:00 - Hondsrug - Next Generation Wintercompetitie: nr8
    • 14:45 - 15:00 - Hondsrug - Next Generation Wintercompetitie: nr8
  • dinsdag 21 januari
    • 12:15 - 13:00 - Boerveen - Damesmiddag - inschrijven van 12.15-12.45 uur
  • woensdag 22 januari
    • 09:15 - 11:00 - Boerveen - Greyhounds - Inschrijven 9:30-10:00 uur
    • 11:45 - 13:30 - Boerveen - Woensdag Inloop - Inschrijven 11:30-12:30 uur
  • donderdag 23 januari
    • 11:45 - 14:00 - Boerveen - Mixed Inschr.van 11.45-13:00 uur
  • vrijdag 24 januari
    • 12:10 - 13:50 - Boerveen - Piet Siebbeles Herenmiddag - Inschrijven tot 13.30 uur
  • zondag 26 januari
    • 13:00 - 14:00 - Drieveld - Drieveld Wintercompetitie 3
    • 14:30 - 15:30 - Drieveld - Drieveld Wintercompetitie 3
  • dinsdag 28 januari
    • 12:15 - 13:00 - Hondsrug - Dames middag - inschrijven van 12.15-12.45 uur
  • woensdag 29 januari
    • 09:15 - 11:00 - Hondsrug - Greyhounds - Inschrijven 9:30-10:00 uur
    • 11:45 - 13:30 - Hondsrug - Woensdagmiddaginloop - Inschrijven 11:30-12:30 uur
  • donderdag 30 januari
    • 11:45 - 14:00 - Hondsrug - Mixed Inschr.van 11.45-13:00 uur
  • vrijdag 31 januari
    • 12:10 - 13:50 - Hondsrug - Piet Siebbeles Herenmiddag

Terug naar weekoverzicht