Bestuursleden

Het bestuur van Golfclub de Semslanden bestaat uit de volgende leden. U kunt ze rechtstreeks benaderen.

Rob BootsmaRob Bootsma
Voorzitter
voorzitter@semslanden.nl
Jurry SwartJurry Swart
Secretaris
secretaris@semslanden.nl
Chris HuibertsChris Huiberts
Penningmeester
penningmeester@semslanden.nl
Karst HoogsteenKarst Hoogsteen
Lid; directeur BV;
baancommissaris@semslanden.nl
Rob TuijtRob Tuijt
Lid; directeur BV;
rob.tuijt@semslanden.nl
Laura-Ann MulderLaura-Ann Mulder
Lid
laura-ann.mulder@semslanden.nl
Erik WilmsErik Wilms
Lid
erik.wilms@semslanden.nl

Het bestuur heeft ondersteuning van het secretariaat, dat onder leiding staat van Aafke Dijkema.  Telefoon 0599 Р564661 , e-mail: secretariaat@semslanden.nl

Gedragscode van het bestuur